|
Переможець |
Клас |
Місце |
Мистецтво |
1 класи |
1 |
Коряцька Аліса Сергіївна |
1Б |
I |
2 |
Грибкова Вероніка Сергіївна |
1В |
I |
3 |
Філінюк Єва Сергіївна |
1В |
I |
4 |
Хмельницька Анастасія Богданівна |
1В |
I |
5 |
Паламарчук Марія Олександрівна |
1А |
II |
6 |
Златоус Анісія Дмитрівна |
1В |
II |
7 |
Леонова Анастасія Юріївна |
1Г |
II |
8 |
Штурмак Діана Олександрівна |
1Г |
II |
9 |
Гунько Владислава Олександрівна |
1Д |
II |
10 |
Медведєва Марія Василівна |
1Д |
II |
11 |
Михайлишина Анастасія Максимівна |
1А |
III |
12 |
Іслямова Єва Андріївна |
1Г |
III |
2 класи |
1 |
Данильченко Серафіма Вікторівна |
2Б |
I |
2 |
Романова Варвара Андріївна |
2Г |
I |
3 |
Семенюк Аріна Сергіївна |
2Д |
I |
4 |
Букалова Поліна Денисівна |
2А |
II |
5 |
Лісковська Софія Ігорівна |
2Б |
II |
6 |
Нестеренко Софія Дмитрівна |
2Д |
II |
7 |
Кравченко Євген Вікторович |
2А |
III |
8 |
Пальнікова Софія Вікторівна |
2А |
III |
9 |
Григоревська Ангеліна Олександрівна |
2Б |
III |
10 |
Дмитрець Варвара Романівна |
2Б |
III |
11 |
Овчинніков Андрій Сергійович |
2Б |
III |
12 |
Бондаренко Аліна Ігорівна |
2В |
III |
13 |
Прибилинська Сінтія Степанівна |
2В |
III |
14 |
Сарієва Олександра Русланівна |
2В |
III |
15 |
Корінська Віра Олександрівна |
2Г |
III |
16 |
Солонько Аріна Вячеславівна |
2Д |
III |
3 класи |
1 |
Гончарова Любов Юріївна |
3А |
I |
2 |
Важка Дар’я Олександрівна |
3В |
I |
3 |
Закаменна Майя Юріївна |
3Г |
I |
4 |
Лиманчук Вероніка Василівна |
3А |
II |
5 |
Поповіченко Іванна Олегівна |
3А |
II |
6 |
Савченко Соломія Ігорівна |
3Б |
II |
7 |
Яцук Яна Олегівна |
3Г |
II |
8 |
Гаврилюк Єва Віталіївна |
3Д |
II |
9 |
Ляшенко Світлана Олександрівна |
3А |
III |
10 |
Степанченко Поліна Іванівна |
3А |
III |
11 |
Костюк Діана Валентинівна |
3Б |
III |
12 |
Подгуренко Дар’я Олегівна |
3В |
III |
13 |
Мартинюк Діана Дмитрівна |
3Г |
III |
14 |
Євніцька Вероніка Олександрівна |
3Д |
III |
15 |
Сліпенко Софія Олексіївна |
3Д |
III |
4 класи |
1 |
Кондрін Анастасія Дмитрівна |
4А |
I |
2 |
Антонова Софія Андріївна |
4Б |
I |
3 |
Гура Ліліана Сергіївна |
4Г |
I |
4 |
Занько Марія Андріївна |
4А |
II |
5 |
Антропова Валерія Романівна |
4Б |
II |
6 |
Бендик Макар Сергійович |
4В |
II |
7 |
Кравченко Вікторія Олексіївна |
4Г |
II |
8 |
Вороніна Поліна Олександрівна |
4А |
III |
9 |
Лисенко Софія Володимирівна |
4А |
III |
10 |
Овчиннікова Марія Сергіївна |
4Б |
III |
11 |
Саламаха Ірина Сергіївна |
4Б |
III |
12 |
Багінська Тетяна Юріївна |
4В |
III |